2 Ağustos 2011 Salı

Mutlu Annelerin Ricası

Mutlu Olalım Projesi kapsamında düzenlenen bayramlık etkinliği son hızıyla sürüyor ve güzel haberler alıyorum. Çocukların yüzü bu bayramda gülecek. İlginiz, duyarlılığınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederim.

Bu sefer ki isteğimiz çocuklarımızın yanında kalan refakatçileri için, eğer aşağıdaki yazılanlardan 1 tanesini bile karşılayacak olan olursa gönderim yapacağınız adres belli!
1 adet çarşaf göndermeniz bile, 1 kişinin ihtiyacını karşılamış olmak demektir. Birlikten kuvvet doğar unutmayın!- 30 yatak        yataklar çok kötü durumda,telleri çıkmış halde,altlarına battaniye sererek yatmak zorunda kalıyorlar.
- 12 televizyon  televizyonların hiçbiri çalışmıyor, ikinci el bile olabilir, uzun süre hastanede yataktan kalkamadıkları odalarından çıkamadıkları için tek eğlenceleri televizyon.
- Yoğun bakım odası için bir ofis tipi buzdolabı
- 12 vantilatör-ısıtıcı
- 1 çamaşır makinesi
- 30 çarşaf

(Gönderilerinizi Ptt Kargo ile yapabilirsiniz, adresin Yurtiçi kargo şubesi olması sizi şaşırtmasın)

Kargolarımızı göndereceğimiz adres:

Mutlu Olalım Projesi / Özlem Şengir
Yurtiçi Kargo Liman Şubesi
İzmir /Alsancak

6 yorum:

Afet Ergü Şaşmaz dedi ki...

Selamlar, uzun süredir aranızda yoktum. Nihayet yeni sayfam ve yenilenmiş sağlığımla birlikte sizlere döndüm.Ziyaretleriniz ve o güzel yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Bu mubarek Ramazan ayının, hayırlara vesile olması dileği ile sevgiyle sağlıkla kalın.

Evy dedi ki...

Cok guzel bir kampanyaymis!! Insallah herkes yardim eder
http://maffionista.blogspot.com/

Benhurum dedi ki...

Güzel yürekli kurabiyem benim böyle hep güzel sosyal projelerde yer aldığını görmek beni çok mutlu ediyor:) Yüreğin ve desteğin eksik olmasın canımmm, öperim ...

Zeugma dedi ki...

İhtiyaçlar ve adres çok net..
Dilerim hepsi karşılanır..
Sevgiler..

Elifinelizi dedi ki...

Çok zor değil lütfen herkez gücü yettiğince destekte bulunsun
Çok teşekkrüler bu fırsat için

Nilgün Komar dedi ki...

yeteneklim!!!!!!! süper ya birbiri ardına güzel işlere imza atmak harika!!!!!!!!!!! ben şimdi bakayım bu liste için ne yapabilirim? muck ladım seni.. ayrıca özledim akşam bir arayayım da sesini duyayım!