6 Haziran 2012 Çarşamba

Günlerden Bugün - 06.06.2012

Evde başka bir puzzle işte başka bir puzzle ile uğraşıyorum. Nedense hiç bitecek gibi değiller.. Daha Haydarpaşa'nın yarısını tamamlayabilmiş değilim. Evdeki puzzleda da Atatürk'ün ceketinin son dokunuşları kaldı ama bayağı beni zorladı.


Zaman zaman işyerinde nasıl başka şeylerle uğraşabiliyorsun? sorusuyla karşılaşıyorum. İşlerim varken elbette başka şeylerle ilgilenemiyorum ama boş vakitlerimi mutlaka değerlendirecek şeyler buluyorum.  Kimisi sohbetle, internette surfle mesut olur bense kendimce eğlencelerimle..
Bakın nasıl hem iş aksatmadan hemde boş durmadan bişeyler yapabiliyorum. Masanın sağında puzzlem solunda bilgisayarım duruyor. İşimi bitirdikten sonra dönüyorum sağıma puzzlema iki kare ekliyorum. İş çıktıysa hemen dönüyorum sola işimi yapmaya☺ Minik fotom açıklayıcı olmuştur sanırsam...


Bu ara evde ne buldum atıyorum yada hemen kullanılabilir bi hale getiriyorum. Özellikle hobi malzemelerimi eritme yada yok etme çabası içerisindeyim. Çünkü epeyce lüzumsuz yer kaplıyorlar. Dün kullanmadığım ve süresinin dolduğunu düşündüğüm makyaj malzemelerimi attım, elimde azcık bişey kaldı :( İndirimlerle yeniliycem artık! Daha önceki gün ise; kullanmadığım ama belki kullanırım diye beklettiğim çantalarımı attım:)  Ne güzel bişeymiş  fazlalıklardan kurtulmak... Bir gün lazım olur diye bişeyler biriktirmeyeceğim artık. Lazım olunca gidip temin edicim:)

Bu vazoyuda komşumuz bu hale getirmiş bana sepetlemişti, elimdeki boyalarla bunu da kullabilinecekler arasına almayı düşünüyorum. O yüzden ortaya çıktı, boyanmak üzere bahçeye indi... Ama nasıl olacağı konusunda fikrim yok ☻Belkide şuankinden daha yakışıklı olur☺Fazlalıklardan kurtulurken gerekli olan şeylerinde listesini yapıyorum. Acilen bu tonda bir ruja ihtiyacım var. Çilek net kapanmadan Cameleonun setini almıştım. Ondaki bu parlatıcınınmı, rujunmu her neyse rengine bayılıyorum. Ama çok kalıcı olmadığından ben işe gelmeden yolda bitmiş oluyor☺Hangi markada ve hangi numarada böyle bir ton yakalarım bilenleriniz haber etsin lütfen...


Eş, dost düğünleri kapıya dayandı, acilen platform, havalı bir ayakkabıya ihtiyacım var. Hotiçin bu modeli fena değil gibi ama arayışlarım sürüyor...

Yağmurla sanıyorum bitti. bu yıl neydi öyle? Yağmurlar bitti ama ben hala şu kulübe gibi duran şeffaf şemsiylerden Konya'mda bulamadım :s


Neyse bugünlük bu kadar, herşey gönlünüzce olsun;) ve Allah ellerinizi hiç bırakmasın...

6 yorum:

Venüsün Dünyası dedi ki...

Puzzle işinin sabır işi oldugunu düşünüyorum çok keyifli bişey ama :)

http://amareteipsum.blogspot.com/

Urfa Tutkunu dedi ki...

Nadire ben de bu şemsiyeleri çok beğeniyorum. İstanbul'dan anneme bana ve Hilal ablama almıştım önceki yıl. Fakat ben geçenlerde bundan Konya'da gördüm. Ama nerde gördüğümü hatırlamıyorum iyi mi =) Bilsem senin için bir tane alırdım. Neyse yine bulunur inş.

Nilgün Komar dedi ki...

şekerim benim şemsiye hakikaten güzelmiş.. bence aramaya devam et bende görürsem sana haber veririm..
vazoyu kırmızı ama kapanmaz dersen siyah gibi koyu bir renge boya üzerine de beyaz puantiyeler yap..

muck

MAYRI dedi ki...

Merhaba
Puzzle yapmayı bende severim. Yuvarlak puzzle ıda sizde görmüştüm ilk.
Şemsiyede çok güzelmiş. Çevremde bu şemsiyeden kullanan görmedim. İnşallah bulursun gelecek yağmur sezonunda sizde de bir tane olur.
Sevgiler
<:))

♥pemb€sinti♥ dedi ki...

Fotosunu sevdiğim açıklayıcı oldu tabi, olma mı :) Seni özlemişim zaten bu foto iyi geldi valla :))
Ama ne o öyle herseyi atıyon yaaa, bari bu tarafa atta ben alim :p

Yeşim dedi ki...

Yerim seni hiç boş durmayanım benim :) ŞEmsiyeden bulursam senin için alırım kuzum dert etme. Ayakkabı da hiç fena değilmiş daha iyisini bulamazsan kaçırma bunu vazoyu sen bilirsin nasıl boyayacağını hiç anlamam o işlerden resim özürlüyüm çünkü :) gittim ben :)