12 Temmuz 2012 Perşembe

Günlerden Bugün - 12.07.2012

Günler hızla geçiyor, bizlerde arkasında nefes nefese koşturuyoruz. Allah hiç kimsenin sağlığını, mutluluğunu elinden almasında koşuşturmaya razıyız!
♥♥♥

İki arada bir derede saat puzzlemın sonuncusunu da bitirdim. İtiraf edeyim çok zorlandım ama daha önce hiç puzzle yapmamış kardeşimi ve annemi izlerken de acayip keyif aldım (: İkisi şöyleydi, böyleydi derken birbirine girdiler. Kardeşim biteceğine hayatta inanmadı, annem ise ' beynim durdu' diye hayıflandı. Beni ise en çok zorlayan ceket kısmı oldu..Yaz gelince tazecik sebzeler, meyveler insanın iştahı açılıyor. Bende son günlerde kekikli çoban salata yemeden öğün savıştıramıyorum ☻Sıcaktan bunaldığım günlerde kendime limonatadan uyduruk frigo yaptım:) Gördüğünüz üzere plastik bardakta ve çöp şişlerle zenginleştirilmiş halde ☻ Tv izlerken filan ye ye bitiremiyorum ☺


Ayakkabıdan burada bahsetmiştim son akıbeti bu oldu. Bu kadar dandik ayakkabı için döktüğüm simede yazıktı ama neyyyseee...


Herkese bol huzurlu, sağlıklı ve güzel günler...

3 yorum:

Nilgün Komar dedi ki...

saate bayıldım ben.. emekleriniz içinde sizi tebrik ederim.. frigo fikri çok güzel hemde az kalorili: zira bir kase dondurma bana yetmiyor ve diyet yüzünden onuda yemiyorum :) arada şöyle çakma frigo yapsam iyi olacak :)

Ayca Karaoglan dedi ki...

limonata frigo harika fikir. kesinlikle deneyeceğim :) bizim evde çok tutar :)) öpüyoruumm

Yeşim dedi ki...

Puzzle çok güzel olmuş tatlım emeklerinize sağlık :) Salat öyle güzel görünüyor ki akşam eve gidip hemen salata yapasım geldi ;) aklını seveyim limonatadan uyduruk frigo şahane görünüyor :) ayakkabıları da bir süre daha giyilebilir yapmışsın ya daha ne kuzum :) hayırlı Ramazanlar sağlık ve bereketle öptüm kocaman.