7 Ekim 2013 Pazartesi

Penti 2013-2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile kış daha bir çekici

Kadının ruh halini, iç dünyasını yansıtan modelleriyle “Penti 2013/2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu”,  iddialı ve çarpıcı bir şekilde kış günlerine hazırlanıyor.


“Penti 2013/2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu”nda sezon renkleri olan şarap, karadut, kış mavisi, zümrüt yeşili ve vanilya renklerinin hâkim olduğu ana koleksiyonun yanı sıra temalı koleksiyonlar da yer alıyor.


Penti “Kış filesi” ile şık hissediyorum

Penti’nin Sonbahar/Kış koleksiyonunda yer alan “Kış fileleri” tasarımıyla olduğu kadar renkleriyle de dikkat çekiyor. Yılın moda renkleri olan şarap rengi, zümrüt, karadut, antik pembe, antik mavi ve pudra renklerini bacaklara taşıyan “Kış fileleri” farklı ve şık hissetmenin keyfini yaşatıyor.


Farklı ipliklerle örülen kendinden delikli ajurlu “Kış Fileleri” zarif görünümüyle hem gündüz hem de gece farklı tarzdaki kıyafetler ve ayakkabılarla kullanılabiliyor.  Bilinen fileden daha küçük olan delikleri ve sıcak tutan iplikleri sayesinde kışın da giyilebilen bu çorapların pamuk ve yün iplikleri trende uygun renklerle tasarlanarak, simli ipliklerle dokundu. Stil,konfor ve sıcaklılığı bir arada sunan çoraplar romantik ve feminen bir görüntü oluşturuyor.

Renk geçişleriyle tasarlanan “Gina” ve “Luisa” daha eğlenceli ve spor bir görünüm sunarken, “Elena”, “Lindsay” ve “Nadine” hem spor hem abiye kıyafetler ile kombinlenebiliyor. Kırçıllı dokusuyla “Veronica” ise stil sahibi bir görünüm sunuyor.


Penti “Triko Çorap” ile sıcacık hissediyorum


Kalın triko kazakların dokusunda; fakat kullanılan iplik sayesinde yumuşak ve nefes alan bir dokuya sahip olan rahat, sıkmayan, terletmeyen farklı örgülerdeki “Triko çoraplar” ister işte, ister sokakta, ister kafede gündüz şıklığınızı tamamlıyor. Simli iplikler ve renk geçişleriyle tasarlanan çoraplar topuklu ayakkabılarla bile giyilebilecek zariflikte.

Kendinden simli dokusuyla “Betina” ve yine gümüş simli dokusuyla “Juliet” gece kıyafetleriyle rahatça kombinlenirken, nnopeli iplikten üretilen “Claris” renkli kırçıllı dokusuyla dekoratif bir görüntü sağlıyor. Doğal ipliklerle üretilen “Rosa” ve “Nicole” şıklıkla konforu birleştiriyor. “Joelle”  ise yün dokusuyla sıcacık tutarken, spor kıyafetlere farklı bir şıklık kazandırıyor.

Asi, özgün ve çekici hissettiren temalar

Penti’nin yeni sezon koleksiyonunda yer alan “Neo Punk” teması tepeden tırnağa güçlü ve cesur bir duruş sergiliyor. Punk görünümün vazgeçilmezi olan kuru kafalar, zımbalar ve metal detaylar asi siyah renkle birleşiyor.

Hayvan derisi desenleriyle klasikleşen “Animal” temasındaki modeller çift taraflı giyilebilme özelliğiyle iki ayrı renk seçeneğini tek çorapta topluyor.

İhtişamın ve gösterişin bacaklara yansıdığı “Barok” teması ise inci ve altın renkli minik zımba detaylarıyla zarif ve çekici bir görünüm sağlıyor.


Penti ile bu sezon tayt giymeyen kalmayacak!

Penti’nin 2013-2014 Sonbahar/Kış koleksiyonunda yer alan tayt serisi, renkleri ve desenleriyle olduğu kadar sonsuz model seçeneği ile de dikkat çekiyor. 

Desen ve dokuların ön plana çıktığı taytlarda,  klasik modellerin yanı sıra, deri ve jean görünümlü, kadife, hayvan derisi efektli, kamuflaj ve çiçek desenli modeller yer alıyor. Yumuşak dokusu ve vücudu saran kumaşıyla rahat bir kullanım sağlayan taytlar bu yılın sokak modasını oluşturuyor.

İster uzun tunikler, ister kısa bluzlar ve dar t-shirt’lerle kombinleyeceğiniz taytlar renkleri ve desenleri ile bu sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Hiç yorum yok: